BİMYAD Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği
BİMYAD'dan Şoförler Odası'na ziyaret
18 Ocak 2018 Bizden Haberler 271

BİMYAD'dan Şoförler Odası'na ziyaret

BİMYAD (Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği) Genel Başkanı Selim Apohan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ,Malatya Şoförler ve Otomobilciler Odası'nı ziyaret etti..

BİMYAD (Basın İnternet Medya Yayıncılar  Derneği) Genel Başkanı Selim Apohan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ,Malatya Şoförler ve Otomobilciler Odası'nı ziyaret etti..
 
BİMYAD (Basın İnternet Medya Yayıncılar  Derneği) Genel Başkanı Selim Apohan ,Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Malatya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şevket Keskin’i'ziyaret etti.
Oda binasında yapılan ziyarette Başkan Apohan, Malatya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şevket Keskin’den oda çalışmaları hakkında bilgi aldı ve yeni çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. ‘’Bizler basın olarak ,tüm çalışmalarınız noktasında elimizden gelen desteği vermeye hazırız’’diye belirten Başkan Apohan, Malatya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şevket Keskin’e çalışmalarında başarılar diledi.
 
Zyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şevket Keskin ,Bimyad Genel Merkezinin Malatya’da olmasından büyük bir memnuniyet duyduğunu belirterek, ‘’sorunlara çözüm noktasında birlik ve beraberlik içerisinde  gerekli çalışmaları yapacağız’’ dedi. Başkan Keskin,ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Top