BBP Yönetiminden BİMYAD Genel Merkezine Ziyaret!

05 Ocak 2021 20:05 BİMYAD

Büyük Birlik Partisi Malatya ve İlçe Başkanlarından oluşan heyet Basın İnternet ve Medya Yayıncılar Derneği Genel Merkezine ziyaret.

Büyük Birlik Partisi Malatya ve İlçe Başkanlarından oluşan heyet Basın İnternet ve Medya Yayıncılar Derneği Genel Merkezine ziyaret.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren BİMYAD (Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği) Genel Başkanı Selim Apohan “ BBP Malatya İl Başkanı Sayın Ali Rıza Ulutaş, Kadın Kolları İl Başkanı Gülşen Gür, Akçadağ İlçe Başkanı Arif Koyun ve Akçadağ BBP Eski İlçe Başkanı Mustafa İlhan Başkanlarıma nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum.
Büyük Birlik Partisi İl Başkanlığına Kadın Kolları İl Başkanlığına ve İlçe Başkan ve teşkilatlarına çalışmalarında başarılar diliyorum. Siyaset Hizmette en iyi araçtır. Yeter ki doğru ve hakkaniyetli yapılsın.
BİMYAD Genel Merkez olarak Tarafsız, objektif Halkın gözü ve kulağı olarak gazeteci arkadaşlarımızla birlikte hizmet veriyoruz. Bizlerde sizlerin yapacağı Ülkenin menfaatine, Halkın menfaatine olan her çalışmaların yanında oluruz. Ülkemizin ve Malatya’nın da sorunlarını dile getirecek olan siyasi partilerdir. Ayrıca Akçadağ İlçe Başkanlığına atanan Arif Koyun Başkanıma Hayırlı olsun diyoruz."

“BAŞKAN ULUTAŞ BASIN TOPLUMUN DÖRDÜNCÜ KUVVETİDİR”
Ziyarette bir konuşma gerçekleştiren Başkan Ulutaş" Basın kuruluşları STK’lar ve kurum ziyaretleri gerçekleştirdiklerini ifade etti. Ulutaş, “Bu kapsamda ilk olarak Malatyamızda genel merkezi olan Kısa adı BİMYAD Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Merkezini ziyareet ederek Genel Başkan Selim Apohan ve Gazeteci Resul Özbey'i ziyarete geldik.
Kendileriyle istişareler edeceğiz. Her zaman Malatya İl ve İlçe Teşkilatı olarak Basınımızın yanındayız. Kendilerinden de bizlere destek bekliyoruz ve Tarafsız haber yaptıklarından dolayı da teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler

YENİ GALERİLER

BİMYAD

Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Başkanlığı kurumsal web sitesi.

BİMYAD

Saray Mahallesi Sarayım Sokak Huzur Apt. No:6 Kat 3NO:5
44320 Battalgazi / Malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.