Malatya'da Bir Yıldız Doğuyor!

18 Mart 2021 18:43 BİMYAD

Beşiktaş Basketbol Kulübünün Gençlerin As Oyuncusu Malatyalı Berat Berke Tunç Zirveye Emin Adımlarla İlerliyor.

Beşiktaş Basketbol Kulübünün Gençlerin As Oyuncusu Malatyalı Berat Berke Tunç Zirveye Emin Adımlarla İlerliyor.
Kariyer Basamaklarını Dünya'nın Sayılı Kulüplerinden Beşiktaş Basketbol Kulübünde Sürdüren Malatya'nın Yeşilyurt İlçesi Kozluk Mahallesinin Önemli Ailelerinin Ferdi Olan Genç Oyuncu Berat Berke Tunç Bgl Liginde  Beşiktaş Basketbol Kulübünde De U18 Milli Takımına Çağrıldı.
Malatya Yeşilyurt 2004 Doğumlu  Berat Berke Tunç Babası İsmet Tunç'un " Oğlum Hedefin Ne İse Yanındayım" Sözüyle Spor Hayatına Emin Adımlarla Devam Ediyor. Malatya Yıldızlar Basketbolda 11 Yaşında Başlayan Berat Berke Tunç  Daha Sonra  Balıkesir Bandırma Basketbolda Oynadı. Daha Sonra   Bgl Basketbol Gençler  Ligine Oynadı.
U 18  Milli Takıma Çağırıldı Ve 2020-2021  Sezonunda Bandırma'dan Beşiktaş  Basketbol Kulübüne Transfer Olarak Beşiktaş Basketbol Takımında Oynanmaya Başladı.
Bgl Liginde  Beşiktaş Basketbol Kulübünde De U18 Milli Takımına Çağrıldı. Şu An Beşiktaş Basketbol  Kulübünde Oynamaya Devam Ediyor. Geleceğin Sayılı Basketbol Oyuncusu Olmasına Kesin Gözüyle Bakılan Malatya'nın Gururu Berat Berke Tunç Sahada Gösterdiği Performans Basketbol Dünyasının Dikkatini Çekmeye Devam Ediyor.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler

YENİ GALERİLER

BİMYAD

Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Başkanlığı kurumsal web sitesi.

BİMYAD

Saray Mahallesi Sarayım Sokak Huzur Apt. No:6 Kat 3NO:5
44320 Battalgazi / Malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.